Lista aktualności Lista aktualności

Szkolenia z zakresu zasad zwalczania ASF połączonego z podnoszeniem umiejętności strzeleckich załóg nadleśnictw RDLP w Zielonej Górze

W czerwcu br. reprezentacja Nadleśnictwa Sulechów ponownie wzięła udział
w kolejnej edycji szkolenia z zasad zwalczania ASF, połączonego z podnoszeniem umiejętności strzeleckich załóg RDLP w Zielonej Górze.

W wydarzeniu ze strony Nadleśnictwa Sulechów uczestniczyli: Zastępca Nadleśniczego – Jacek Kaminiarz, Leśniczy Leśnictwa Konotop – Maciej Kukanów
i Leśniczy Leśnictwa Sycowice – Paweł Rusewicz. Po odbytym szkoleniu uczestnicy udali się na trening strzelecki przeprowadzony w formule zawodów w pełnym wieloboju myśliwskim, zgodnie z nową formułą tego typu zawodów i na podstawie regulaminu określonego przez Polski Związek Łowiecki.

Ostatecznie, po całym dniu zmagań, drużyna Nadleśnictwa Sulechów stanęła na najwyższym miejscu na podium, zdobywając po raz trzeci z rzędu Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze.

W klasyfikacji indywidualnej, reprezentant Nadleśnictwa Paweł Rusewicz zajął drugie miejsce, co predysponuje go do reprezentowania RDLP w Zielonej Górze na poziomie centralnym.

Serdeczne podziękowania za udział i gratulacje dla wszystkich uczestników szkolenia.